Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?

Alın Yazım Dizisi Nerede Çekiliyor?
0 77

Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?

Kanal D’nin 1 Eylül’de ekrana gelecek olan Alın Yazım dizisinin konusu nedir , Alın Yazım Dizisinin Konusu , Alın Yazım Dizisi nerede çekiliyor , Alın Yazım Dizisinin hikayesi ne, Alın Yazım Dizisi nerede geçiyor ,Alın Yazım Dizisi ne zaman , Alın Yazım Dizisinde kimler oynuyor , Alın Yazım Dizisi ne zaman başlıyor , Alın Yazım Dizisi ne anlatıyor , alın yazım dizi oyuncuları kimler gibi soruları merak ediyorsanız Cahap’ın dizi inceleme ekibi tüm sorularınıza yanıt verecek.

Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?
Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?

Alın Yazım Dizisinin Konusu :

Yetimhane’ye doğduğu gün bırakılan bir çocuk. 8 yaşında İstanbul yetimhanesinden Eskişehir’e geçer. Güzel mi güzel kızın adı da Asya. Asya aslında zengin bir aile soyundan gelmektedir. Buna bağlı olarak çok çok büyük bir mirasın ise varisidir. Ancak bu güzel haberi kenndisi dahil kimseler bilmemektedir.

Asya’nın annesi kendisini doğururken ameliyat sırasında can vermiştir. Bu durum Asya için utanç ve üzüntü kaynağıdır. Hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren hayat ona zorlu yüzünü göstermiştir. Bunlarla da kalmayıp henüz bebekken öz babası Cevher’in yurt dışında öldüğü haberi Asya’nın evine ulaşmış ve talihsiz Asya hiçbir şeyden habersizdir. Ortada kalan Asya’nın amcası Levent ve yengesi Aysel’den başka akrabası kalmamıştır. Cevher’in tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’i aldattığı sevgilisi Kürşat ile planlar kurarak bu mirası kendilerine istemektedirler…

 

Alın Yazım Dizisi Genel Bilgiler

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım Dağıtım Hizm.A.Ş.
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı : M. Kerem Karacakaya
Yönetmen : Canan Evcimen- Atilla Cengiz
Senaryo : Nebahat Küçükazay, Necati Küçükazay, Zeynep Alev Uzma, Ayça Ebru Ertürkler ve Arzu Birol.
Öykü : Nebahat Küçükazay
Müzik : Nail Yurtsever, Cem Tuncer
Alın Yazım Dizisi Oyuncuları : Duygu Keser (Asya), Ozan Dağgez (Yiğit), Yeşim Gül (Aysel), Orhan Aydın (Kürşat), Deniz Özlem Durmaz (Selma), Aziz Sarvan (Levent), Pelin Orhuner (Melek), Efecan Erdem (Selim), Zafer Demircan (Zuhal), Aykut Ünal (Şevki), Mihriban Er (Feraye), Kahraman Sivri (Melih), Ayberk Aladar (Ercan), Özge Oldaç (Zümrüt), Batuhan Sert (Ali), Ecem Karavus (Sevgi)

 

Alın Yazım Dizisi 1. Bölüm İzle (Fragman – Tanıtım)

Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?
Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler?
Alın Yazım Dizisi Nerede Çekiliyor?

отдых в занзибареProline DF-DR743TW

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275