Bana Artık Hicran De Dizi Oyuncuları ve Karakterleri Kimler

Bana Artık Hicran De 1. Bölüm İzle
0 72

Bana Artık Hicran De Dizisi Kanal D’nin yeni dizilerinden biri. İyi ve dinamik bir oyuncu kadrosuyla ekranlara iddialı bir giriş yapan Bana Artık Hicran De dizi oyuncularını bu yazımızda tanıtmaya çalışacağız.

Bana Artık Hicran De Dizi Oyuncuları ve Karakterleri Kimler
Bana Artık Hicran De Dizi Oyuncuları ve Karakterleri Kimler

Bana Artık Hicran De dizisinin oyuncularından bir çoğu özellikle dizinin senaryosunun dikkatlerini çektiğini ve bu iş için heyecan duyduklarını söyleyerek bu yola baş koydukları belirttiler. Özellikle baş rol oyuncuları Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi isimler bu projeden çok umutlu olduklarını ve başarılı olacakları konusunda iddialı konuştular.

Bana Artık Hicran De dizisinin konusu, dizinin baş rolü olan Hicran karakterini canlandıran Aslı Enver’in üzerine kurulmuş bir konu bütünlüğü olduğunu söylemek gerekir. Dizide aşık olduğu adam sonucunda hayal kırıklıkları yaşayan ve büyük acılar çeken bir kadının hayatının anlatıldığı , başından geçen ilginç olaylar ve yaşadığı zorlukları içeren oldukça duygusal bir o kadar eğlenceli bir yapım olarak seyirciyi ekranlara kitleyecek gibi gözüküyor.Ayrıca Bana Artık Hicran De Dizisinde Buğra Gülsoy, Sinan Erinç karakterini canlandırıyor ve o da oldukça aktif bir rol almakta. Bunların yanında ise Alican Yücesoy ise Murat Sezgin karakterini canlandırıyor.

Bana Artık Hicran De Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kimler
Bana Artık Hicran De Hicran – Aslı Enver
Bana Artık Hicran De Sinan Erinç – Buğra Gülsoy
Bana Artık Hicran De Murat Sezgin – Alican Yücesoy
Bana Artık Hicran De Lale – Şebnem Hassanisoughi
Bana Artık Hicran De Sait – Tamer Levent
Bana Artık Hicran De Recai Kutlu – Turgay Kantürk
Bana Artık Hicran De Nazif Kambur – Nadir Sarıbacak
Bana Artık Hicran De Selvi Sezgin – Nur Sürer
Bana Artık Hicran De Makbule – Zeyno Eracar
Bana Artık Hicran De Özlem – Ceren Balıkçı
Bana Artık Hicran De Dilber – İncinur Daşdemir
Bana Artık Hicran De Serhat Özcan

Bana Hicran De dizisi oyuncuları kimler, Bana Hicran De dizisi konusu nedir gibi soruların sorulması ve dizi hakkında bilgilerin merak edilmesi üzerine sizlere bu yazımızda Bana Artık Hicran De dizisi hakkındaki tüm bilgileri ve oyuncuların biyografilerini ve resimlerini paylaşacağız.translating english to dutchbuy seo package

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275