Bengü Sahici Şarkı Sözleri – Bengü Sahici Dinle

Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları - Bengü 2014 Yeni Albümü
0 97

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan Bengü Sahici Şarkı Sözleri – Bengü Sahici Dinle mek için doğru adrestesiniz. Bengü 2000 yılından bu yana söylediği şarkılar ve çıkardığı albümler ile oldukça beğenilerek geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Genç ve güzel şarkıcı Bengü 2014 yılı yeni albümü olan İkinci Hal ismini verdiği yeni albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Pop müziğin sevilen isimlerinden olan Bengü İkinci Hal yeni albümü ile yine aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. Güzel popçu Bengü uzun bir aradan sonra üzerinde çalıştığı İkinci Hal albümünü 23 Eylül 2014 tarihinde müzik severlere sunuyor.

Bengü Sahici Şarkı Sözleri - Bengü Sahici Dinle
Bengü Sahici Şarkı Sözleri – Bengü Sahici Dinle

Uzun süredir albümü üzerinde titizlikle çalışan Bengü büyük başarı elde etmeyi hedefliyor. Bengü İkinci Hal adlı yeni albümünün çıkış parçası olarak Sahici isimli şarkıyı seçti, Sevilen sanatçı Bengü yeni şarkısına birde klip klip çekti ve klip 23 Eylül 2014 te yayınlanacak.
Bu albüm için çok çalıştığını dile getiren güzel popçu albümünün tüm şarkılarının hit olabilecek seviyede olduğunu söyledi. Albümün çıkış parçası olarak duygusal bir slow şarkı seçen güzel popçu şarkımdan gayet eminim diyerek açıklamada bulundu. Yazımızın devamında Bengü Sahici şarkısının sözlerini bulabilirsiniz.

Bengü Sahici Şarkı Sözleri – Bengü Sahici Dinle

 
Bengü – Sahici Şarkısı
 
Yıkılır her gece üzerime dünya
Yıkılır her gece üzerime dünya
 (Güncellenecektir)
Yıkılır her gece üzerime dünya
Yıkılır her gece üzerime dünya

каркасные одноэтажные дома ценыреклама духов кристиан диор

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275