Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle

Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle
0 72

Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle

Kanal D’nin yapımcı olduğu ve yönetmek koltuğunda Zeynep Günay Tan’ın oturduğu , senaryosunu Vural Yaşaroğlu’nun yazdığı ve baş rollerini Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz’ın paylaştığı Benim Adım Gültepe 3 Eylül’de ekranlara gelecek.

Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle
Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle

Bu oyuncuların yanında kadrosunda Ekin Koç, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan, Burak Dakak, Hakan Karsak, Şafak Başkaya, Özgür Özgülgün, Bige Önal, Oktay Daner, Selen Öztürk, Metehan Erdem, Numan Çakır, Necmettin Çobanoğlu, İskender Altın, Ali Altuğ, İlayda Alişan ve Miray Akay gibi oyuncuları barındıran Benim Adım Gültepe dizis çok iddialı. Özellikle yapımcılarının yılın dizisi olmasını bekledikleri Benim Adım Gültepe saat 20.00’de ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek. Kanal D’de yayınlanır yayınlanmaz Cahap.com adresinden dizinin reklamsız full tek parça halini bulabilirsiniz.

Gültepe semtinde geçen dizi hikayes içinde her türlü her çeşit insan barındırıyor. Muhafazakarından aşırı genişine , namuslusundan namussuzuna , güzelinden çirkinine , iyisinden kötüsüne , bir biriyle kavgalı ailelerden , kardeş gibi olanlarına , aşıklardan kırgınlara küslere düşmanlara sosyal olguların her çeşit ilişkisine sahip Benim Adım Gültepe dizisi isminide aynı zamanda İzmir’in Gültepe mahallesinden alıyor. Gültepe mahallesi eski dönemlerde kabadayıları ve kavgalarıyla oldukça ün yapmış bir semtmiş.

Benim Adım Gültepe 1. Bölüm İzle (Tanıtım – Fragman)

Benim Adım Gültepe Dizisi Nerede Çekiliyor? Öğrenmek için TIKLAYIN
Benim Adım Gültepe Dizisinin Konusu Nedir? Öğrenmek için TIKLAYIN
Benim Adım Gültepe Dizi Oyuncuları Kimler? Öğrenmek için TIKLAYIN

продвижение сайта по трафикуМультитопливная печка T15

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275