Beyaz Karanfil Dizi Oyuncuları Kimler

Beyaz Karanfil Dizisinin konusu nedir?
0 72

Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i ve Kara’sı Beyaz Karanfil Dizisiyle Ekranlara Dönüyor. ATV’nin yeni sezon yapımlarından Beyaz Karanfil dizi oyuncuları ile oldukça ilgi topladı. Özellikle Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’inin Beyaz Karanfil’de rol alacağını duyan Abdülhey ve Kurtlar Vadisi hayranları heyecanla bu diziyi beklemeye başladılar.

Beyaz Karanfil Dizi Oyuncuları Kimler?
Beyaz Karanfil Dizi Oyuncuları Kimler?

Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i Beyaz Karanfil Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Yıllar ‘Kurtlar Vadisi’nin ‘Abdülhey’i olarak ünlenen Kenan Çoban’ın ardından Beyaz Karanfil dizisine Kurtlar Vadisi’nde ‘Kara’yı canlandıran Hakan Boyav da katıldı. Boyav, ‘Beyaz Karanfil’de uyuşturucu çetelerinin korkulu rüyası narkotik komiserini oynayacak.

 

Beyaz Karanfil Dizi Oyuncuları Kimler?

Beyaz Karanfil dizisi yapımcılığını Bahadır Özdener’in üstlendiği dizide başrolleri Kenan Çoban (Zülfü), Hakan Boyav (Salih), Ali Sürmeli (Osman), Okan Turan (Sarıhan), Çağlar Ertuğrul (Başar), Oya Unustası (Nergis), Chloe Loughnan (Berrak) paylaşıyor. Senaristliğini Cüneyt Aysan ve Volkan Sümbül’ün yaptığı Beyaz Karanfil’in yönetmeni de Baran Özçaylan.

 

Kurtlar Vadisi’nden Beyaz Karanfile Transferler

Senaryosu ve yapımcılığı Kurtlar Vadisi’nin yaratıcılarından olan Cüneyt Aysan ile Bahadır Özdener’e ait “Beyaz Karanfil” ATV’nin en çok ses getirecek yapımlarından biri olmaya aday. Özellikle Kurtlar Vadisi izleyicilerinin takibine girmesi beklenen Beyaz Karanfil dizisinin başrol oyuncusu Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i Kenan Çoban. Çoban, uzun yıllar Kurtlar Vadi’sinde oynadıktan sonra Beyaz Karanfil’e transfer oldu. Abdülhey’den sonra Kara da yeni sezonda Kurtlar Vadisi’nde olmayacak.

Beyaz Karanfil Tanıtım Fragmanı İzle

Beyaz Karanfil Dizisinin Konusu Nedir?
Beyaz Karanfil Dizi Oyuncuları Kimler?

раскрутка сайтов казаньдухи ланком клима

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275