Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle

Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle
0 90

Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle ve bunun yanında müzik dünyasındaki gelişen haberleri , yeni albümleri müzik bölümümüzde tanıtmaya ve bilgi vermeye devam ediyoruz. Ünlü sanatçılar tarafından ardarda çıkan yeni albümler ve single albümlerin yanı sıra, müzik dünyasına yeni isimlerde katılmaya devam ediyor. Sanat camiasına yeni katılan ve adını duyuran Elif Kaya Karanlık Dünyam adlı albümü ile oldukça dikkat çekerek dinlenmeye başlamıştır.

Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle
Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle

Aslında küçük yaştan beri söz ve beste yapan Elif Kaya kendi albümünü çıkarana kadar ise, ünlü isim olan Mustafa Sandal ve Hande Yener gibi başarılı sanatçıların vokalistliğini yapmıştır. Daha sonrasında kendi albüm çalışmasını yapan ve dinleyiciler ile buluşturan Elif Kaya’nın Karanlık Dünyam albümündeki, Gerçek Lazım, Olmuyor Denedim ve Nerdeydin Dün Gece isimli 3 şarkı sanatçının kendisine aittir.

Elif Kaya Karanlık Dünyam adlı yeni albümünün çıkış parçası olarak da albümle aynı ismi taşıyan karanlık dünyam şarkısını seçmiş ve bu şarkıya birde klip çekilmiştir. Elif Kaya Karanlık Dünyam klibinde ünlü isimlerde yer alıyor, ve klipte enstrüman çalıyorlar. Klipte yer alan isimler ise, Metin Şentürk, Berksan, Kutsi, Baha ve Selim Çaldıran da eşlik ederek muhteşem bir klibe imza atmışlardır. Elif Kaya’nın karanlık dünyam albümünde toplamda 13 şarkı bulunuyor. Yazımızın devamında Elif Kaya albüm şarkılarının isimlerini bulabilirsiniz.

Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi

01. Elif Kaya – Karanlık Dünyam
02. Elif Kaya – Gerçek Lazım
03. Elif Kaya – Kader Çıkmazı (Akustik)
04. Elif Kaya – Bana Dokunma
05. Elif Kaya – Neredeydin Dün Gece
06. Elif Kaya – Olmuyor Denedim
07. Elif Kaya – Sarıl Bana
08. Elif Kaya – Kader Çıkmazı (Club Versiyon)
09. Elif Kaya – Gaziantep Yolu
10. Elif Kaya – Naci En Alamo
11. Elif Kaya – Olmuyor Denedim (Rock Versiyon)
12. Elif Kaya – Zıtlar Dünyası
13. Elif Kaya – Zıtlar Dünyası (Ertuğ Ergin Gitar-Vokal)

Elif Kaya Karanlık Dünyam Albüm Şarkı Listesi Dinle

каркасные дома завод производствоанализ ключевых слов сайта

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275