GeForce GTX Battlebox Özellikleri

GeForce GTX Battlebox Özellikleri
0 111

GeForce GTX Battlebox sistem Özellikleri Nedir? GeForce GTX Battlebox fiyatı nedir? gibi sorular üzerine küçük bir araştırma yaptık. GeForce GTX Battlebox en yüksek oyun performansını sağlamaya yarayacak bir PC (Bilgisayar)

GeForce GTX Battlebox Özellikleri
GeForce GTX Battlebox Özellikleri

GeForce GTX Battlebox Nedir?

Kısa ve öz biçimde alet tam anlamıyla bir oyun canavarı. NVIDIA, 4K çözünürlüklü oyunları destekleyecek yeni oyun sistemi markası Battlebox‘ı duyurdu. OEM PC olarak piyasaya çıkacak ve içinde SLI konfigürasyonlı 2 veya 3 GeForce GTX 780 ekran kartı bulunacak. Bu da demek oluyor ki full high özellikler açamayacağı oyun olmayacak. 31.5 inçlik ASUS PQ321Q monitöre de sahip olacak olan GeForce GTX Battlebox bilgisayarları Assassin’s Creed IV Black Flag, Batman: Arkham Origins, Call of Duty: Ghosts ve Watch_Dogs gibi oyunları rahatlıkla 4K çözünürlükte çalıştırabilecek.
Overclock yapılmış Intel Haswell i5 ve i7 işlemciler içericek olan Battlebox PC’lerde gelişmiş bir soğutma sistemi kullanılacak ve bu konuda da bizlere ısınmanın çok az olacağı konusunda garanti veriliyor. Yüksek hızlı DDR3 RAM’ler ve yine yüksek hızlı SSD’lere sahip olacak (Bence en önemli özelliği) Bu PC’lerin ABD ve İngiltere’deki üreticileri de belli oldu ve web üzerinden ön sipariş almaya başladılar.

GeForce GTX Battlebox Fiyatı Nedir?

GeForce GTX Battlebox oyun canavarlarına sahip olmak isteyen oyuncuların 4900-5000 TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmaları gerekiyor.Elbette bu fiyat yurt dışı için geçerli. Türkiye için ayrıca vergileri de hesaba katmalısınız. Bu durumda 6000-6500 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkıyor.

 

GeForce GTX Battlebox Sistem Özellikleri:

Intel Core i5/i7 Haswell işlemci
Yüksek hıza ve kapasiteye sahip RAM
yüksek hızda SSD
2 veya 3 yollu SLI için GTX 780
4K oyun için 31.5 inçlik ASUS PQ321Q monitörüстоимость рекламы в googleвидеорегистраторы купить в новосибирске

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275