Google Adsense Ban Kontrolü

0 76

Google Adsense kullanmak isteyen bir web yöneticisinin öncelike yapması gereken sorgu, Google Adsense tarafından sitesinin banlı olup olmadığını araştırmak olacaktır. Bunun için iki yöntem mevcut.

Google Adsense Ban Kontrolü

Bu yöntemlerden birisi, bilinen, herkesin yaptığı, kontrol aşaması olan, bir Adsense reklamı ekleyerek, sitede reklamların çıkmasını kontrol etmek olacaktır. Bir Google Adsense sahibi tanıdığınıza rica ettiğinizde veya var olan Adsense hesabınızdan oluşturmuş olduğunuz reklam kodlarını sitenize koyarsanız, yayınlanıp-yayınlanmamasına göre, sitenizin banlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bunun dışında bir yöntem bulunmakta. Sonucu %100 garanti olmamakla birlikte, uzmanlara göre %95‘e kadar bilirlik payı mevcut olan Adsense Ban Kontrol siteleri bulunmakta. Bu sitelerden de sitenizin Adsense tarafından banlı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Bu kategoride birçok site mevcut. Ancak şuan önerilen bir siteyi sizlere sunacağım. BURAYA tıklayarak sitenizi Google Adsense‘de banlı olup olmadığını tarayabilirsiniz.

Benim önereceğim ve ideal olan durum 1. durumdur. En azından garanti olacaktır.

ensemble lingerieанализ внешних ссылок

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275