İstanbul Yol Durumu Son Dakika

Nasıl Giderim?
0 76

İstanbul Yol Durumu Son Dakika bilgilerini burada vereceğimiz sayfalar doğrultusunda öğrenebilirsiniz.

Oraya nasıl giderim? Şuraya nasıl giderim? gibi soruların cevabı bu makalede. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiğinden , Ankara’nın yoğun trafiğinden, İzmir’in  yoğun trafiğinden bunalmış kişiler ve teknolojiyi sevenleri ilgilendiren bilgiler burada.Teknoloji geliştikçe adres tarif eden aletler GPS , uygulamalar haritaların yerlerini aldı. Bu yazımda size bu uygulamalar ve kullanımları ,hakkında bilgi vereceğim.

Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız her yeri bilmeniz imkansızdır. Bu nedenle bir çok kez nasıl gideceğim nasıl giderim sorularıyla kendinizi baş başa bulursunuz. İşte bunun gibi durumlarla kaldığınızda size yardımcı olsun diye bir çok uygulama çıkarılmış. Bunlardan İstanbul için en önemlisi İETT nin nasıl giderim? servisi. Google arama motoruna İETT nasıl giderim yazdığınızda karşınıza çıkacaktır. İETT’ler  İstanbul’un yoğun trafiğinde yetersiz kalıyor. Bu bölümde nereden ve nereye gibi 2 kutucuk sol ekranda bizi bekliyor olacak. Oraları kendi bulunduğumuz konuma uygun bir şekilde doldurduğumuz da bize yol tarifini uygulama aktaracaktır.

Nasıl Giderim?
Nasıl Giderim?

Ayrıca İETT’nin nasıl giderim uygulaması da çıktı ve İETT nasıl giderim ceplerimize girdi. O uygulamayı da indirmek için arama motoru google’a İETT nasıl giderim mobil yazmanız yeterli. Bu şekilde google’a yazarsanız uygulamaya ulaşabilir ve akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Bunun dışında şu uygulamalarda mevcut.

+ Google play nasıl giderim? Google arama motoruna google play nasıl giderim yazarak ulaşabileceğiniz bir uygulama. Size yardımcı olacaktır.

+ E-Sehir . Bu site ile de şehirler arası yolculukta ki yol haritanızı çıkarabilirsiniz. En uygun yolu sizlere tarif eden ve sunan site uzun yollar için oldukça kullanışlı.

+ En önemli kolaylık ise google maps. Google’ın maps uygulaması oldukça etkili. Çok çabuk bir biçimde kullanılabilen bu uygulama ile ulaşabileceğiniz yerlerin en kolay yolunu görebilirsiniz. Google a maps yazmanız ile karşınıza gelecektir.

+ Başka bir site ise harita map. Bu site ile de yol tarifi alabilir semt , şehir , mahalleler arası tarifleri bulabilirsiniz.google translate dutch to englishферрагамо духи цена

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275