Koltuk Altında Sivilce Çıkması

0 81

Koltuk altından sivilce çıkması hem kişiyi rahatsız ediyor hemde acaba neden sorularını aklına getiriyor. Bunlar ile ilgili gerekli cevabı bulmaya çalışacağız.

Çeşitli sebeplerden dolayı, metabolizmanızla alakalı ve çevresel durumlardan kaynaklı durumlar sonucunda vücudunuzun birçok bölgesinden sivilce çıkması doğaldır. Önemli olan çıkan sivilcelerin ne tarz sivilceler olduğunu anlamak ve buna uygun bir tedavi şeklini uygulamak.

koltuk altı

Zaten koltuk altınızda dışa yönelik bir sivilce gördüğünüzde bundan aksi durumlar için şüphelenmenize gerek yok. Bunun dışında elinizle gezindiğinizde elinize küçük bezeler gelebilir. Bunlar da normal küçük bezeler olabilir. Yine de çok şüpheleniyorsanız bir cildiye uzmanına gitmenizde yarar olacaktır.

Yapabileceğiniz tedavi olarak da bebek yağı ile masaj yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yatmadan önce bebek yağı ile yavaş bir şekilde masaj yaparsanız çözüm sağlanacaktır.

сковорода гриль как выбратьsearch terms popularity

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275