Modern Combat 5: Blackout Bedava Full İndir

Modern Combat 5: Blackout
0 105

Mobil yani telefon piyasasının kesinlikle en iyi ve gerçekçi FPS oyunu Modern Combat 5. serisi olan Modern Combat 5: Blackout’u çıkardı. Modern Combat 5: Blackout Bedava Full İndirmek için makaleyi takip etmeniz yeterlidir.

iOS, Android ve Windows Phone kullanıcılıar için Modern Combat 5: Blackout satışa çıktı ve indirilebilir durumda. Peki Modern Combat 5: Blackout’un Modern Combat 4’den farkı ne derseniz bu seferki oyun yani Modern Combat 5: Blackout’da ileri düzey bir grafik teknolojisi kullanıldı ve oldukça gerçekçi grafikler oyun severlere sunuldu. Özellikle çatışma sahneleri son derece gerçekçi olmuş.

Modern Combat 5: Blackout Bedava Full İndir
Modern Combat 5: Blackout

Oyun hikayesi de oldukça güzel olmuş. İlk başta her oyunda olması gerektiği gibi çok heyecanlı bir biçimde kötü denebilecek damage ve hasar oranı düşük silahlarla oyuna başlıyoruz ve seviye atladıkça elimizde ki silahlarda oldukça iyi silahlara dönüşüyor. Bunun için bir nevi level atlamak gerek diyebiliriz.

Gelelim Modern Combat 5: Blackout’un fiyatına özelliklerine ve nereden nasıl indirebileceğimize:

FİYAT
iOS: 14,99 TL
Android: 12,99 TL
Windows Phone: 14,99 TL

BOYUT
iOS: 708 MB
Android: 932M
Windows Phone: 776 MB

Modern Combat 5: Blackout’u indirebilmek için platformlara göre farklı şeyler yapmak gerek.

İOS Platformu için oyunun kodu id656176278. Ancak arama motoru google’a Modern Combat 5: Blackout indir , Modern Combat 5: Blackout full , Modern Combat 5: Blackout ios download , Modern Combat 5: Blackout ios indir , Modern Combat 5: Blackout fiyat yazarsanız da indirebilirsiniz.

Android için oyun ID’si id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM. Aynı şekilde arama motoru google’a Modern Combat 5: Blackout indir , Modern Combat 5: Blackout full , Modern Combat 5: Blackout android download , Modern Combat 5: Blackout android indir , Modern Combat 5: Blackout fiyat yazarsanız da indirebilirsiniz.

Windows Phone için ise uygulama kodu app/modern-combat-5-blackout/21ed995b-239d-4ffe-b352-76fc11cd940c. Yine arama motoru google’a Modern Combat 5: Blackout indir , Modern Combat 5: Blackout full , Modern Combat 5: Blackout Windows Phone download , Modern Combat 5: Blackout Windows Phone indir , Modern Combat 5: Blackout fiyat diye aratarak da download yapabilirsiniz.

 

 подбор ключевых запросовmini kamera hd

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275