Mucize Filmi Mahsun Kırmızıgül

Mucize Filminin Konusu Nedir?
0 89

Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi “Mucize”

Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi “Mucize” tanıtım fragmanı yayınlandı. Gerçek bir hikayeden esinlenen Mucize Filmi Mahsun Kırmızıgül’ün her filminde olduğu gibi bu filmde de içimize işleyecek bir hikayeyi anlatırken, Mahsun Kırmızıgül filmin hem senaristi hem de yönetmeni.

Mucize filmi Mahsun Kırmızıgül_cahap
Mahsun Kırmızıgül Mucize Filmi

Mucize Filmi Mahsun Kırmızıgül’ün En Son Şaheseri

2015 yılı Türk sinemasının 100. yılı olarak kutlanıyor ve bu senede Türk sinemasından bir çıkış beklenmekte. Özellikle Mahsun Kırmızıgül yaptığı açıklamalarda buna değinerek Mucize filminden çok umutlu olduğunu ve kesinlikle bir ödülle taçlandırılacağına inandığını belirtti. Mucize filmi çekimlerinin tamamlandığını belirten Mahsun Kırmızıgül çok büyük de bir heyecan yaşadığını belirtti.

 

Mucize Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mucize Filmi Mahsun Kırmızıgül’ün son göz ağrısı 1 Ocak 2015 de vizyona girecek. Mahsun Kırmızıgül’de adeta yeni yıla yep yeni bir heyecanla giriş yapmış olacak.

Mucize Filmi sinema Çekimleri İzmir Foça, Uşak ve Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde gerçekleştirilen Mahsun Kırmızıgül izleyiciyi 196’lı yıllarda ki sefalet içinde yaşayan ve darbenin etkisinde kalan Türkiye’ye ışık tutacak.

Mucize Filmin Konusu:

Ege kökenli bir öğretmeninin Anadolu’nun ücra bir doğu köşesine sürgüne gidişini anlatıyor. Daha detaylı şekilde başka bir yazımızda bu konuyu işleyeceğiz.

Mucize Filmi Tanıtım Fragmanı İzle

продвижение сайтов яндексlic ego camera

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275