Mucize Filmi Nerede Çekiliyor

Mucize Filminin Konusu Nedir?
1 96

Mucize Filmi Nerede Çekiliyor – nerede çekildi konuları gerçekten merak edilmişti. Çünkü Mucize filmi tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla birlikte o kısa tanıtım videosunda ki mekanlar çok ilgi görmüş büyük bir merak uyandırmıştı. MahsunKırmızıgül’de bu meraklar ve Mucize filminin çekimlerinin bitmesi sonrası sorulara yanıt verdi.

Mucize Filmi Nerede Çekiliyor – Nerede Çekildi

Mahsun Kırmızıgül “Mucize” filminin çekimlerini İzmir Foça, Uşak ve Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde yaptıklarını söyledi. Bu köyün hangi köy olduğunu ise belirtmedi.

Mucize Filmi Nerede Çekiliyor
Mucize Filmi Nerede Çekiliyor

Mucize Filminin Vizyon Tarihi:

Mucize Filmi Oyuncuları ve Mahsun Kırmızıgül’ün son göz ağrısı Mucize Filmi  1 Ocak 2015 de sinemalarda olacak. Böylelikle yeni yıla yeni bir heyecanla başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül için de farklı bir deneyim olacak.

 

Mucize Filmin Konusu:

Daha detaylı şekilde başka bir yazımızda bu konuyu işleyeceğiz ancak kısa bir özet şimdilik geçelim. “Ege kökenli bir öğretmeninin Anadolu’nun ücra bir doğu köşesine sürgüne gidişini anlatıyor. “

 

Mucize Filmi Tanıtım Fragmanı İzle

 english to norwegian translation googleвидеорегистратор тест

1 yorum
  1. tuncay diyor

    İzlemeye değer. Çok değişik bir konu ve gerçekleri yansıttığı gibi,yörenin eğitime SICAK bakması aynı zaman da SEVGİ’nin sonucu çok güzel..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275