Mucize Filminin Konusu Nedir?

Mucize Filminin Konusu Nedir?
0 75

Mucize Filminin Konusu

(Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Filmi)

Mucize Filminin Konusu Ege doğumlu düzgün bir öğretmenin doğuya sürülmesini işliyor. Mahsun Kırmızıgül’ün en yeni filmi Mucize yine doğu halkını ve doğuyu ekranlara taşıyor. Mahsun Kırmızıgül bundan önce ki eserlerinde olduğu gibi “Mucize” filminde de insanın yüreğine işleyen bir betimleme sunuyor bizlere.

Yoksulluğun yaşandığı 1960’lı yıllarda batıdan doğuya sürgüne giden bir öğretmen. Yaşanmış bir aşk masalı. Bir dostluğun hikayesi. “Mucize” . Bazı insanların kalbinin üzerinde gözü vardır. O gözle bakarlar dünyaya. O gözle görürler her bir şeyi.

Mucize Filminin Konusu Nedir?
Mucize Filminin Konusu Nedir?

Ege’nin cennet gibi bir köşesinden Anadolu’nun uzak bir köyüne sürgün yiyen bir öğretmenin (Talat Bulut) hikayesini anlatan “Mucize”, yokluk içerisinde okulu, okumayı eğitimi dört gözle bekleyen çocukları hikayenin merkezine koyuyor.

Mucize Filmi  1 Ocak 2015 de sinemalarda olacak. Mahsun Kırmızıgül “Mucize” filmi İzmir Foça, Uşak ve Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde çekiliyor. 

 

Mucize Filmi Tanıtım Fragmanı İzle

 translator from korean to englishмкад километраж

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275