Nike Flyknit Trainer Fiyat ve Özellikleri

Nike Flyknit Trainer Fiyatı
0 122

NIKE 532984-416 NIKE FLYKNIT TRAINER +

Nike Flyknit Trainer fiyatı , özellikleri , nerede bulabilirsiniz , kaç paradır , satış noktaları gibi soruların cevapları bu makalede. koşu ayakkabıları dünyanın en iyi maraton koşucuları için tasarlanmıştır. TıpkıNike Flyknit Racer gibi dikişsiz örgü yüzeyi ayakkabıya maksimum havalandırma, destek ve uyum fırsatı sunar.

 

Nike Flyknit Trainer Fiyatı
Nike Flyknit Trainer Fiyatı

Nike Flyknit Trainer Özellikleri:

*ayakla birlikte hareket eden, hafif, nefes alabilir, tek parça üst yüzey,

*daha iyi bir uyum ve destek için ayağın ortasını sarmalayan Flywire teknolojisi,

*topukta ve ayak önünde esnek yastıklama sağlayan NIKE ZOOM teknolojisi,

*NIKE logosu,

*bağcıklı kapanış,

*dayanıklı kauçuk dış taban.

 

Nike Flyknit Trainer Özellikleri
Nike Flyknit Trainer Özellikleri

Hedeflenen Destek

NIKE FLYKNIT TRAINER’ın tek parça örgü dikişsiz üst yüzeyi, ağırlık veren kaplamalar olmaksınızın ihtiyaç duyduğunuz yerlerde denge ve esneklik sağlar. Ayağın ortasını sarmalayan Flywire teknolojiside bağcıklar sayesinde ayarlanabilirdir ve ayaklara ekstra destek sağlar.

 

FLYKNIT BAŞLANGICI

Flyknit teknolojisinde koşucuların bir çorap rahatlığındaki ayakkabı özleminden kaynaklanan bir talepten esinlenilmiştir. Sabit yapıyı ve dayanıklılığı oluşturabilmek için gerekli olan teknolojiyi var etmek adına, Nike programcıları, mühendisleri ve tasarımcılarından oluşan bir grupla 4 yıl bu görev için çalıştı. Ardından, tam destek yerleştirilmesi, rahatlık ve nefes alabilirlik özelliklerinin hepsi bir arada toplandı. Sonuç olarak tüy gibi hafif, forma uygun ve gerçekten sorunsuz bir ayakkabı tasarlandı.

 

Nike Flyknit Trainer Kaç Para
Nike Flyknit Trainer Kaç Para

Flyknit

Nike Flyknit, kişisel uyuma göre streç ve rahat bir destek sağlayan, hassas örgü yapısı işlemini kullanır. Dikişler, ağırlık ve sürtünme alanları tüm bunların sonucunda üretildi. Polyester iplik, desteğe ihtiyaç duyulan daha fazla esnek ve sıkı alanlarda, daha açıktır. Nike Flyknit ek olarak önemli ölçüde azalan geleneksel ayakkabı yapımı ve çoklu malzeme ihtiyacını da giderir.

 

Flywire

Flywire özelliği, ayağınız için ultra hafif bir destek ve rahatlık sağlamaya yardımcı olur. Ayakkabının sayasına konumlandırılmış ince naylon liflerin gücü sayesinde, ayağınız ayakkabının içerisindeyken, yaptığınız aktivite boyunca, kayganlığın azaltılmasına yardımcı olur. Ayakkabının yapısında yalnızca ihtiyaç duyulduğu kadar malzeme kullanıldığı için ayakkabının ağırlığının azalmasına ve hafif olmasına imkan sağlar.

 

Nike Flyknit Trainer Sarı
Nike Flyknit Trainer Sarı

Nike Zoom

Düz ve ince Zoom Air yastıklama sistemi, en yüksek hıza ulaşmaya ve hızlı hareketler yapmaya uygun, kullanıcın ihtiyaçlarına cevap veren bir yastıklama teknolojisidir. İlk olarak 1996 yılında üretilmiştir. Zoom Air yastıklama sistemi ayağı dış etkilere karşı korur ve oldukça dayanıklıdır. Zoom Air taban, zemine yakın, istikrarlı hareketlere hızlı tepki veren bir teknoloji sunar. Zoom Air teknolojisi, diğer yastıklama sistemleriyle kıyaslandığında sporcunun zemini daha iyi hissetmesini sağlar.

Nike Flyknit Trainer Yellow
Nike Flyknit Trainer Yellow

Nike Flyknit Trainer Nerede Bulabilirim

Türkiye’de çok az Nike mağazasında bulunan Nike Flyknit Trainer almak istiyor ve ayağınız 44 numara ise size önereceğim bir kişi var. Facebook adresinden iletişime geçerek güvenle buradan Nike Flyknit Trainer ‘i alabilirsiniz.

İLETİŞİM: 0537 371 77 17 “ İLETİŞİM ADRESİ İÇİN TIKLAYIN 

Nike Flyknit Trainer Fiyat

ABD’de 155$ gibi bir fiyatla satılan Nike Flyknit Trainer’in TL karşılığı yaklaşık 350 TL. Ancak verdiğimiz linkten daha uygun bir fiyata alma şansınız olabilir.индексация в поисковикахкупить gopro hero3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275