ÖSYM AİS

2014 KPSS ÖABT Sonuçları
0 89

ÖSYM AİS Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi Aday İşlemleri Sistemi demek oluyor. Buradan öğrencinin girdiği sınavlar, sonuçları, sınav öncesi sınava girmek istediği şehiri seçme, üniversite tercih bölümü gibi çeşitli çeşitli seçeneklerle öğrencilerin sınavla ilgili her türlü ayarlamaları yapabildiği bir sistem.

ÖSYM tarafından hazırlanan bu sisteme ulaşmak için linklere bakınız.

https://ais.osym.gov.tr/

NOT: LİNKLERDE NOKTALARDAN SONRA Kİ BOŞLUKLARI SİLİNİZ

ÖSYM AİS, ösym gis,ÖSYM sınav takvimi,ÖSYM tercih,ÖSYM iletişim,ÖSYM sonu,ÖSYM ödemeler,ÖSYM başvuru,ÖSYM KPSS

 

 

Bu arada ÖSYM YGS ve LYS tercihleri son tarihi 17 Temmuz Saat: 23:59 olarak açıklandı. Öğrencilerin bu tarihe kadar Üniversite tercihlerini yapması isteniyor. ÖSYM kesinlikle bu sene tercih süresinin uzatılmayacağını açıklayarak tercih yapmayan öğrencilerin bu sene girdikleri YGS ve LYS sınavlarının yanacağının altını çizdi.  TC Kimlik NO ve ÖSYM’den aldığımız şifre ile giriş yaptıktan sonra istediğim her işlemi bu adresten yapabiliriz.

Tercih yapacak öğrenciler tercihlerini yaptıktan sonra 17 Temmuz Saat 23:59’a kadar da bu yaptıkları tercihleri de değiştirebilecekler.

 каркасные дома с доставкойdrift gost

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275