Programsız Ses Birleştirme Nasıl Yapılır?

Programsız Ses Birleştirme
0 98

Programsız Ses Birleştirme yapmak için vereceğimiz web adresine girip anlatılanları yapmanız yeterli olacaktır. İlerleyen teknoloji ve web yardımcıları sayesinde bir çok işlemimizi program kullanmadan browserlar üzerinden halledebilmekteyiz. Bunlardan birisi de bu makale de anlatacağım işlem olan programsız ses birleştirme işlemi.

Yani kısaca online bir biçimde bilgisayarınıza hiç bir program kurmadan programsız ses birleştirme işlemini çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Peki Programsız Ses Birleştirme Nasıl Yapılır?

Programsız Ses Birleştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle programsız ses birleştirme işlemini yapacağımız sitenin linkini sizlerle paylaşıyorum. Ancak bu linke tıklamadan önce .com dan önce ki boşluğu siliniz.

LİNK:

http://audio-joiner. com/tr/
 
Programsız Ses Birleştirme
Programsız Ses Birleştirme
 

+ Siteye giriş yaptıktan sonra programsız ses birleştirme işlemini yapacağımız ses dosyasını ” PARÇA EKLE ” yazan butona tıklayarak parçamızı seçiyoruz.

+ Daha sonra ise hangi diğer ses ile birleştireceksek o parçayıda seçiyoruz.

+ Sonrasında ise sesleri birleştir diyerek programsız ses birleştirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

 

Eğer yapılamayan bir adım olursa aşağıda ki yorum kısmından Cahap.com adminlerine sorununuzu bildiriniz.анализ запросов гуглангары быстровозводимые цены

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275