Programsız Ses Formatı Değiştirme

Programsız Ses Formatı Değiştirme
0 94

Programsız Ses Formatı Değiştirme yapmak için vereceğimiz siteye gidip anlatılanları yapmanız yeterli olacaktır. Artık bir çok işlemimizi program kullanmadan browserlar üzerinden halledebilmekteyiz. Bunlardan birisi de bu makale de anlatacağım işlem olan Programsız Ses Formatı Değiştirme işlemi.

Yani kısaca online bir biçimde bilgisayarınıza hiç bir program kurmadan Programsız Ses Formatı Değiştirme işlemini çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Peki Programsız Ses Formatı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Programsız Ses Formatı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle Programsız Ses Formatı Değiştirme işlemini yapacağımız sitenin linkini sizlerle paylaşıyorum. Ancak bu linke tıklamadan önce .com dan önce ki boşluğu siliniz.

LİNK:

http://online-audio-converter .com/tr/
 
Programsız Ses Formatı Değiştirme
Programsız Ses Formatı Değiştirme

+ Siteye giriş yaptıktan sonra Programsız Ses Formatı Değiştirme işlemini yapacağımız ses dosyasını “DOSYALARI AÇ ” yazan butona tıklayarak parçalarımızı seçiyoruz.

+ Daha sonra ise hangi hangi ses formatına dönüştürecek , ses formatına değiştireceksek o formatı seçiyoruz. Formatı seçtikten sonra ise ses kalitesini belirliyoruz. Ses kalitesi ile dosya boyutu doğru orantılıdır. Ses kalitesini ne kadar yüksek tutarsanız dosya boyutunuzda o kadar büyüyecektir.

+ Sonrasında ise sesleri “DÖNÜŞTÜR” diyerek Programsız Ses Formatı Değiştirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

 

Eğer yapılamayan bir adım olursa aşağıda ki yorum kısmından Cahap.com adminlerine sorununuzu bildiriniz.дома из сип панелей фотоэкшн камеры цена

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275