Protect Windows Manager.exe Nedir?

Protect Windows Manager.exe Nedir?
0 106

Arada bir görev yöneticisini kontrol etmekte fayda vardır. Çünkü Protect Windows Manager.exe gibi bazı uygulamalar oldukça fazla işlemci ve RAM Protect Windows Manager.exe Nedir? Protect Windows Manager.exe Nedir?[/captiobilgisayarınızın performansından çalarlar. İşte bu tarz uygulamalara bir örnekte Protect Windows Manager.exe dir.

 

Siz bilinçli olarak bu exe dosyasını indirmediniz ise bu exe dosyası büyük ihtimalle ücretsiz oyunlarla ya da ücretsiz indirdiğiniz programlarla birlikte bilgisayarınıza inmiş ve kurulmuştur. C:\ProgramData\windowsmangerprotect hedefinde olan bu dosya yaklaşık 0,5 mb boyutundadır.

Peki Protect Windows Manager.exe dosyası virüs müdür?

Hayır Protect Windows Manager.exe virüs değildir ancak gereksiz ve bilgisayarlarda olmaması gereken bir dosyadır. Bir çok anti virüs programı da bu dosyayı istenmeyen dosya olarak algılar.

Protect Windows Manager.exe dosyasını silmem gerekir mi?
Evet Protect Windows Manager.exe dosyasını silmekte fayda vardır. Çünkü bilgisayarı boşa meşgul ederek RAM ve İşlemciyi meşgul etmektedir.

ProtectWindowsManager.exe nasıl silebilirim? nasıl kaldırırım?

Bilgisayarınza kuracağınız bir anti-malware ile bu exe dosyasından kurtulabilirsiniz. Anti-malware ile sildikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve sorunun ortadan kalktığını göreceksiniz. Yalnız önemli bir nokta şu ki ProtectWindowsManager.exe dosyasını sakın manuel yolla delete yaparak silmeyiniz çünkü kayıt defterlerinde bir sorun oluşturarak başınıza yeni işler açabilir kolay gelsin.купить карты памяти sdHT-002LIM

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275