Reaksiyon Dizisi Konusu Nedir?

Reaksiyon Dizisi 1. Bölüm İzle
0 68

Bir önceki yazımızda Reaksiyon dizisinin oyuncuları ve karakterler hakkında bilgi vermiştik. Reaksiyon dizisi konusu nedir sorusuna gelince, Star Tv’de başlayacak olan dizinin, Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan gibi ünlü isimlerin oyunculuklarının yanında, İbrahim Çelikkol ordudan istifa ettirilmiş olan bir bordo bereli, Erdal Beşikçioğlu emekli istihbaratçı, İsmail Demirci teşkilattan atılan özel harekatçıyı canlandırıyor olacak. Yani istibarat-teşkilat ile alakalı bir film olacağı düşünülürken, film oyuncularına olan hayranlıklarında artacağı görünüyor.

Reaksiyon Dizisi Konusu Nedir?
Reaksiyon Dizisi Konusu Nedir?

 

Bunun yanında Nehir Erdoğan ise İbrahim Çelikkol’un doktor eşi olarak rol alacak. Bunun yanında dizide 2001 yılında Malatya’da düştü olarak bilinen CASA tipi askeri nakliye uçağının olayları gibi çeşitli gündem konuları da işleneceği senaristler tarafından verilen tüyolar içerisinde.

 анализ продвижения сайтаизготовление одностраничных сайтов в москве

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275