Skypede Maillere Nasıl Bakılır?

Skype Silinen Mesajları Geri Getirme
0 62

Skype’de maillere (gelen kutusuna) nasıl bakılacak sorusu son günlerde birçok kişi tarafından merak edilmekte. Messengerin artık hizmet vermeyecek olmasının ardından Skype ile olan birleşme öncelikle garip karşılansa da artık kullanımı artmış bir durumda.

skype

Skype’ye geçiş sonrasında, e-mail kutusuna nasıl girileceğine dair bir bilgilendirme yayınlanmamış olması bir nevi eksiklik olarak görülebilir. Nasıl e-maillerinize (gelen kutunuza) bakacağınız ile ilgili bilgi vereceğiz.

Mail sistemi de artık Outlook düzenine girdi ve gelen kutunuza artık Outlook sitesinden erişeceksiniz. Outlook sitesine giriş yaptıktan sonra e-mail adınız ve şifrenizi girdiğiniz takdirde gelen kutunuza erişebilir, yeni mailler atabilirsiniz. Outlook’un kendi resmi sitesi : outlook.com adresidir. Başka web sitelerinden girmeye ve güvenli olmayan bağlantılarda kullanıcı adı ve şifrenizi vermemeye önem gösteriniz.

Skype gelen kutusuna nasıl bakılacağı ile ilgili sorun yaşarsanız yorum sisteminden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Gode-ceintureblackvue цена

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275