Sony EH1M1E/B Siyah Notebook Yorumları ve Özellikleri

0 66

Doların artmasıyla birlikte, dolar üzerine satışları olan ürünlerde de fiyatlar artmakta. Bunun yanında, kurları sabitleyen bazı şirketler mevcut. Bu tür şirketlerden alışveriş yapmanız sizin için daha kârlı olacaktır.

Sony EH1M1EB

Bugün tanıtacağım ürün Sony EH1M1E/B kodlu notebook. Sony Vaio serisini bilmeyen yoktur. Alınan performanslar, ürünlerde ki sağlamlık gibi bir çok üreteceğimiz nedenler mevcut. Neden bu ürünü seçtiğime gelirse, şuan internet üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, internet sitelerinde arama yaptığınızda uygun fiyatlardan bulabilirsiniz.

Sony EH1M1EB Klavye

Gelelim Sony EH1M1E/B’nin özelliklerine. İşlemcimiz 2. nesil üretilmiş olan 2. nesil Intel® Core i3-2310M işlemci. i serisi işlemciler son dönemlerde oldukça popüler ve alınan performanslar, bilgisayar sahiplerini memnun etmekte. Bunun yanında, harddisk alanı 500 gb olması, verilerinizi rahatlıkla depolayabileceğiniz anlama gelmekte. Gerçi son zamanlarda çıkan taşınabilir harddiskler sayesinde, bilgisayarınızın harddiskini ön planda tutacağınızı düşünmemekteyim. Ram’ı merak eden arkadaşlar için, ram 4 gb ddr3 1333 mhz. Yani alınabilecek en iyi performans ramlarından birisi. Ayrıca ileride ramları artırma istediğinize göre ddr3 ramlar şuan güncel durumda.

Ekran kartımız, 1 Gb NVIDIA® GeForce® 410M GPU. Kendi yorumumu katmak istiyorum, NVidia gayet güzel bir ekran kartı. Ben NVidia taraftarıyım.

Ağırlık, 2,7 kilogram olarak belirtilmiş, pil ömründe lityum-iyon pil kullanımı ile 4,5 saate varan kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tam boyutlu klavye ile, numerik tuşları da bulunmakta. Ekstradan Bluetooth bulunan laptopumuzun boyutları, Derinlik, 248,4mm , Yükseklik, 31,3mm , Genişlik, 369,8mm olarak belirtiliyor. Satın almış olan arkadaşların yorum yapması, alacak kişiler için referans olacaktır.

на каком режиме готовить плов в мультиваркеhd видеокамеры купить

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275