VNC Programı – TightVNC

0 114

VNC programları ile uzaktan başka bir bilgisayara bağlanabilirsiniz. Bugün ihtiyacım olduğundan dolayı bir VNC programı kurdum ve bu programla ilgili size de yardımcı olayım dedim.

TightVNC Logo

TightVNC adlı program ile, VNC programı ihtiyacınızı görebilirsiniz. Yapmanız gereken güncel sürümler olacağından direk link vermiyorum, arama motorunuzdan TightVNC yazarak orjinal sitesine bağlanabilirsiniz. Daha sonra Download bölümünden, programı indirin. İnmiş olan programı herzamanki gibi kurulum moduna alın ve ilerlerken bir bölümde “Password” ile ilgili bilgiler istemekte. O alanları deaktif edin. Daha sonra Next diyerek ilerleyin. Bir süre sonra programınız kurulmuş olacaktır.

Kurulmuş olan TightVNC programını açın ve sadece ip adresini girin. Daha sonra karşınıza şifre alanı çıkacak, şifreyi girdikten sonra, girmiş olduğunuz ip’de olan bilgisayara bağlanmış olacaksınız. Sorun olursa yardımcı olacağım.

заказать seoдухи армани аква ди джоя

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275