Webcake 3.00 Nedir? Nasıl Kaldırılır?

WebCake 3.00 Belası
0 142

WebCake 3.00 Nedir? Nasıl Kaldırılır? son zamanlarda çoğu bilgisayar kullanısının adeta baş belası olmuş durumda. Çoğu kullanıcının nerden geldiğini bilmediği ve bilgisayarına yerleşen bir program olan WebCake 3.00 nasıl kaldırılır nedir virüs müdür bunları cevaplamaya çalışacağız.

 

Web-Cake-virus
WebCake 3.00 Belası

Genelde kullanıcılar hemen programı silmek için Denetim Masasından Program Ekle ve Kaldır’a girerler ancak bu tarz yazılımlarda sonuç alamazlar. Kaldırmaya çalıştıklarında ise şu tarz bir hata mesajı ile karşı karşıya gelirler. ” Setup initialization error

Peki Nedir bu Webcake 3.00 ve Webcake 3.00 Nasıl Kaldırılır?

WebCake 3.00 bir tür malware yani istenmeyen yazılımdır.

WebCake 3.00’ı kaldırmanın yolu 2 aşamalı bir temizlikten geçer.

 

1. Adım Norton Power Eraser isimili oldukça yararlı bir program ile sisteminizi tamamen taratmanız gerekli. Bu tarz programlara arama motoru google’dan ulaşabilirsiniz. Arama motoru google’a Norton Power Eraser indir , Norton Power Eraser setup , Norton Power Eraser download yazarsanız programa ulaşabilirsiniz.

2. Adım ise Anti – Malware taraması yaparak bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan temizleyebilirsiniz.

Aynı şekilde Bu tarz programlara arama motoru google’dan ulaşabilirsiniz. Arama motoru google’a Anti – Malware indir , Anti – Malware setup , Anti – Malware download yazarsanız programa ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki iki aşamadan sonra WebCake Kaldırma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış olmalı.bondageПродажа домов

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275