WhatsApp 10. Yıl Mesajı Doğru mu?

0 91

Whatsapp’da 1-2 gündür yaygınlaşan 10. yıl mesajı ve bunun peşinden 10 kişiye gönderilirse 5 yıl ücretsiz Whatsapp kullanılabileceği bilgisi her geçen gün mesajla dağıtılmaya devam ediyor. Peki bu gerçek mi yoksa tamamen bir uydurma haber mi?

 WhatsApp 10. yılını kutluyor 
Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!!

Whatsapp 10 Yıl Mesajı

Bu mesaj dağıtılmaya devam ediyor ama aslında boşuna zaman harcanmakta. Whatsapp’ın böyle bir kampanyası veya duyurusu bulunmamakta. Tamamen yalan bir haber, kendinizi yormanıza gerek yok. Ve çevrenizi de bilgilendirirseniz boşuna zamanları gitmez.купить аккумулятор iphone 5sоптимизация сайта для поисковых систем

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275