Zeynep Ilıcalı Kimdir?

0 67

Zeynep Ilıcalı Acun Ilıcalı’nın eşidir. Geçen hafta çıkan Acun Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’nın bebeğini düşürdü iddialarına Acun Ilıcalı cevap verdi. Bodrum’da geçen hafta iki aylık bebeğini düşürdüğü iddia edilen Zeynep Ilıcalı’nın eşi ve kızı bulunan Acun Ilıcalı’nın anne karnında kalbi duran bebeğinin erkek olduğu öğrenilmişti.

Zeynep Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı kimdir, Zeynep Ilıcalı instagram, acun Zeynep Ilıcalı , Zeynep Ilıcalı kovdurt , Zeynep Ilıcalı twitter , Zeynep Ilıcalı yatak foto

Ancak bu iddiaları sert dille yalanladı ve medyayı suçladı. Asıl ve doğru sonucu değil işlerine gelen reyting alabilecek sonuçları gazetelere televizyonlara servis edenler karşısında tüm hukuksal haklarını kullanacağını belirten Acun Ilıcalı böyle bir durumun söz konusu olmadığını da belirtti. Ne maksatla ne amaçla böyle haberler yapılıyor anlamış değilim çok çirkin ve terbiyesiz insanların yapacağı bir haberdir bu ayıptır şeklinde konuştu.

Zeynep Ilıcalı bunların dışında günlük hayatta Ulus da ki Akmerkez çevresinde Thanxco isimli bir mağazanında sahibi. Mağaza çok farklı zevkli yaratıcı ev dekorasyon malzemeleri ve ev eşyaları satmaktadır.
каркасные дома донецкgopro hero3 hd

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275