Berrak Tüzünataç Kimdir?

Berrak Tüzünataç
0 90

Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova’da doğan dizi – film oyuncusu. Koç Özel Lisesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi işletme fakültesini kazanan Berrak Tüzünataç’a şans İstanbul’da gülmüş ve Number 1 TV’de haber sunma fırsatı yakalamıştır. Daha sonra Yılmaz Erdoğan’ın yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiği Organize İşler filminde küçükte olsa bir rol almış ve sinemacılık hayatına film sektörüne de böylelikle giriş yapmıştır.

Berrak Tüzünataç
Berrak Tüzünataç

Kanal D’nin dizisi Ödünç Hayatta yer aldı ve ismin asıl olarak ATV’de yayınlanan Elveda Rumeli’de ki Vahide karakteriyle kendisini tanıttığını söyleyebiliriz. Oldukça iyi bir oyunculuk örneği gösterdiği Elveda Rumeli’de Vahide karakterinin dizinin ilerleyen bölümlerinde öldürülmesi ile dizi ile ilişiğini kesti. Daha sonra Show TV’de yayınlanan Bu Kalp Seni Unutur mu? dizisinde rol aldı ve orada da Yıldız karakterini canlandırmıştı. Film sektöründen müzik dünyasına küçükte olsa bir geçiş yapan Berrak Tüzünataç Serdar Ortaç’ın 1 de klibinde oynamıştır. Serdar Ortaç’ın söylediği Canıma Minnet klibinde yer aldı.

Film – Dizi Geçmişi

Film
Yıl Film Rolü Notlar
2005 Beyzanın Kadınları Figen
2005 Organize İşler Ebru
2009 Ejder Kapanı Ezo
2009 Kıskanmak Mükerrem
2010 Bir Avuç Deniz Deniz Demirci
2013 Çanakkale Yolun Sonu Behice
Televizyon
Yıl Dizi Rolü Notlar
2005 Ödünç Hayat Feyzan
2007 Affedilmeyen Duygu
2007 Elveda Rumeli Vahide
2008
2009 Bu Kalp Seni Unutur’mu Yıldız Akay
2010 Ezel Bade Uysal
2012 Son Alev
2013 Muhteşem Yüzyıl Mih-ü Nisa Sultan
2014

раскрутка сайта спбfendi мужские духи

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275