Cahap Nedir?

İnternet ortamında birçok kişinin site adresini söyleyince cahap’ın anlamı nedir felan diye sorup duruyor. Bende buna bir açıklık getirmeyi düşünerek bu başlığı açtım, sorunun cevabını arayan kişiler yazının hepsini okusun.

Cahap.Com 2009 yılında, ForumPerfect.Com ile karşılıklı takas edilmiş bir sayfadır. Yani Cahap.Com’u regleyen, yani ilk kayda geçen ben değilim.

ForumPerfect.Com adlı sitenin 2009 yıllarında, forumların artmasından dolayı, popülerliğinin düşmesi ile birlikte, elimden çıkarmaya çalıştığım bir domaindi. R10.Net’te takıldığım için ForumPerfect.Com’u takas edeceğimi yazdım ve Cahap.Com’un sahibi olan kişi bana domainini takas etmeyi düşündüğünü söyledi. Cahap’ın anlamının ne olduğunu sorunca, bir anlamının olmadığını, Google’de index sayısının fazla olmasından dolayı domaini kayıt altına aldığını söyledi. Bende elimden çıkarmak için kabul ettim ve takası gerçekleştirdik.

Yani anlayacağınız, Cahap’ın hiçbir anlamı yoktur. 4 yıldır, Cahap’ın anlamını araştırıyorum ancak bir anlam bulamıyorum. Sadece Cahap.De domaini kayıtlı, oda Almanya kaynaklı bir web sayfası.

Onun için kimsenin farklı şekilde kendi kafasından anlamlar türetmesine, kötülemesine gerek yoktur. Cahap.Com ve Cahap kendine özgü bir sayfadır, hep öyle kalacaktır.сайт продвижениелучший подарок автомобилисту


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275