Facebook Ana Sayfa Açılmıyor

Facebook Sıcaklık Ayarı Nasıl Yapılır , Nedir
0 96

Facebook Ana Sayfa Açılmıyor veya açılsa bile boş açılıyor ve de Gönderilerini ve fotoğraflarını haber kaynağında görmek için arkadaşlarını ekle hatası ile karşı karşıya kalıyorsanız, Burada daha fazlasını görmek ister misin? Gönderilerini ve fotoğraflarını haber kaynağında görmek için arkadaşlarını ekle. Arkadaşlarını Ekle Yazıyor, bunun yanında normalde sanki hiç arkadaşınız eklenmemiş gibi görünüyorsa ne yapabilirsiniz bu nasıl bir durumdur ne gibi sorunlar vardır bunlar hakkında kısa bilgi vereceğiz.

Facebook Ana Sayfa Açılmıyor
Facebook Ana Sayfa Açılmıyor

Eğer ki Facebook’ta böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız “Facebook ana sayfa açılmıyor, ana sayfa boş açılıyorsa sayfayı yenilemeyi deneyin.”

“Burada daha fazlasını görmek ister misin?

Gönderilerini ve fotoğraflarını haber kaynağında görmek için arkadaşlarını ekle.”

sayfası ile karşı karşıya kalıyorsanız Facebook sunucularından kaynaklanmakta olan bir hata veya bir sunucu gecikmesi vardır. Bunun sizinle bir ilgisi olmadığından dolayı yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur. Çünkü bu durum tıpkı siz gibi başka kullanıcıların karşısına da o an çıkmış demektir.

Yapılabilecek tek şey durumun düzelmesini bekleyip Facebook’a daha sonra girmektir.translate english to koreanизготовление рекламных щитов

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373