Facebookta Silinen Mesajları Geri Getirme

Facebook Sıcaklık Ayarı Nasıl Yapılır , Nedir
1 138

En çok kullanılan sosyal alemlerden olan Facebook’ta yanlışlıkla mesajları sildim. Facebookta silinen mesajları nasıl geri getirebilirim? Facebookta silinen mesajları geri getirmenin bir yolu var mı? Facebook’ta silinen mesajları bulmanın bir yöntemi var mı? gibi bir çok web sitesinde konular görmekteyim ve bu başlıkların açılış amacı bu konuyu çözmeye yönelik değil.

Facebookta Silinen Mesajları Geri Getirme
Facebookta Silinen Mesajları Geri Getirme

Çünkü bu soruların cevapları şu ki Facebookta Silinen Mesajları Geri Getirme gibi bir durum söz konusu değil. Hiç bir şekilde geri getirilemez.

Ancak mesajlarınızı silmeden önce onları arşive taşımış iseniz o sildiğiniz mesajlara arşivden ulaşabilirsiniz. Onun dışında hiç bir çözümü yoktur.

Bu konu ile ilgili piyasada bir çok program ve yazılım gezmekte. Bunlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Virüstür çünkü. Sizlere bunları belli bir miktar para karşılığı geri getirebileceğini söyleyenler olursa onlara da kesinlikle inanmayınız.
дайв сафари мальдивыдухи макс мара

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275