Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir

Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir
0 78

Star TV’de başlayan Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir ve Gönül İşleri dizisi 1. bölüm ile izleyici tarafından beğenilerek sevilen , izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Gönül İşleri dizisi fragmanı yayınlandı ve dizinin konusu belli oldu. Gönül İşleri dizisi konusu, anneleri ölen 3 kız kardeşin babaları ile hayat mücadelesini ve yaşadıklarını konu alacak. Gönül İşleri dizisi başrollerinde Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Fırat Çelik gibi isimler yer alıyor. Gönül İşleri dizisinde 3 kız kardeş olan Saadet, Servet ve Sevda isimli kardeşlerin hayatları anlatılacak.

Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir
Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir

Gönül İşleri Dizisi Konusu Nedir

Annelerinin aniden gidişiyle kendileriyle ve babalarıyla birlikte bir başlarına kalan üç kız kardeşin hayatla ve aşkla iç içe hikayesini anlatan Gönül İşleri’nde Bennu Yıldırımlar, üç kız kardeşin en büyüğünü canlandırıyor. Düğün organizasyonu yapan bir şirkette çalışan büyük abla Servet, Selma Ergeç’in canlandırdığı, aşktan yana şansı hiç gülmeyen Saadet ve evin en küçüğü,en delidolusu, en hayalperesti Sinem Kobal’ın canlandırdığı Sevda ve babalarının “herşeyi ters” hikayesinde, her kadın kendi arayışlarını bulacak.

 как раскрутить сайт с нулясвежие ароматы духов для женщин

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275