iOS 7 Güncellemesinden sonra iPhone-iPad Çok Geç Şarj Oluyor

iOS 7 Güncellemesinden sonra iPhone-iPad Çok Geç Şarj Oluyor
0 75

iOS 7 Yükledikten Sonra güncelleme yaptıktan sonra  iPhone-iPad Çok Geç Şarj Olma sorunu güncellemeden kaynaklanan bir sorun. IOS 7’ye geçtikten sonra iPhone-iPad Çok Geç Şarj Olmaya başladı diyorsanız CAHAP bu konuya şöyle bir makale yazdı… iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone / iPad çok geç şarj oluyor. iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone / iPad şarj süresi çok uzadı. iOS 7 uzun şarj süresi sorununu nasıl çözerim?

iOS 7 Yükledikten Sonra Yön Kilidinin Çalışmaması
iOS 7 Yükledikten Sonra Yön Kilidinin Çalışmaması

iOS 7 Güncellemesinden sonra iPhone-iPad Çok Geç Şarj Oluyor Sorunun ÇÖZÜMÜ:

iOS 7 Yükledikten Sonra güncelleme yaptıktan sonra  iPhone-iPad Çok Geç Şarj Olma sorunuyla bir çok kullanıcı karşı karşıya kaldı ve çok can sıkıcı bir durum. Henüz Apple firmasından da bir açıklama gelmedi ancak şunları denemekte fayda var.

+ iPad veya iPhone tamamen kapalıyken daha kısa sürede şarj oluyor.
+ Bir kereye mahsus %100 sarj ettikten sonra 10-15dk daha fazla şarjda tuttuktan sonra, şarj işlemlerinin daha kısa vakit alıyor.
+ Orjinal şarj ekipmanları kullanmak şarj süresini kısaltıyor. Özellikle USB kablo.туры в тайланде 2016 библио глобусколледжи в швейцарии

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373