Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir
0 81

Star TV’nin en yeni dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir makalesi yayınlandı. Yeni sezon ile bir bir yayınlanmaya başlayan diziler arasında yerini alan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi fragmanı ile oldukça beğenilerek, sevilen diziler arasında yerini aldı.

Star Tv ekranlarında başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Beğüm Kütük, Gülbey İleri ve Dilan Çiçek Deniz‘in rol alıyor. Daha önce de Karagül dizisi ile ekranlarda olan Özcan Deniz yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün ile yine izleyenleri hayran bırakacağa benziyor. Daha öncede Asmalı Konak, Haziran Gecesi, Karagül gibi başarılı dizilerde oynayan Özcan Deniz bu dizi ile de aynı başarıyı yakalayacağa benziyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir

Sizlere bu yazımızda Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi oyuncuları kimler, Kaderimin Yazıldığı Gün dizi konusu nedir, Özcan Deniz’in yeni dizisinin adı ne karakter isimleri nedir gibi aramaların yapılması üzerine Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hakkında bilgileri paylaşacağız. İlerleyen günlerde ise dizi oyuncularının biyografilerini ve resimlerini burada bulabilirsiniz.

Oyuncuya Rekor Ücret

Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün isimli diziden rekor bir ücret alarak Beren Saat,Kıvanç Tatlıtuğ gibi çok kazanan isimleri geride bıraktı ve Türkiye’nin dizi ücret rekorunu kırmış oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Rekor Ücret
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Rekor Ücret

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir

Başrollerinde Özcan Deniz Hatice Şendil ve Beğüm Kütük’ün rol aldığı dizi olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi konusu şu şekilde;
Antakya’da başlayan hikaye Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde taşıyıcı annelik konusuda işlenecek ve Hatice Şendil bebek hasreti çekecek.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler

 строительство домов котедж венецияпроизводственные здания из металлоконструкций

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275