Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir
0 97

Star Tv de yeni başlayan yapımın merakla beklenen yazısı Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler makalesi yayınlandı. Yeni sezon ile bir bir yayınlanmaya başlayan diziler arasında yerini alan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi fragmanı ile oldukça beğenilerek, sevilen diziler arasında yerini aldı.

Star Tv ekranlarında başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Beğüm Kütük, Gülbey İleri ve Dilan Çiçek Deniz‘in rol alıyor. Daha önce de Karagül dizisi ile ekranlarda olan Özcan Deniz yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün ile yine izleyenleri hayran bırakacağa benziyor. Daha öncede Asmalı Konak, Haziran Gecesi, Karagül gibi başarılı dizilerde oynayan Özcan Deniz bu dizi ile de aynı başarıyı yakalayacağa benziyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler

Sizlere bu yazımızda Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi oyuncuları kimler, Kaderimin Yazıldığı Gün dizi konusu nedir, Özcan Deniz’in yeni dizisinin adı ne karakter isimleri nedir gibi aramaların yapılması üzerine Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hakkında bilgileri paylaşacağız. İlerleyen günlerde ise dizi oyuncularının biyografilerini ve resimlerini burada bulabilirsiniz.

Oyuncuya Rekor Ücret

Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün isimli diziden rekor bir ücret alarak Beren Saat,Kıvanç Tatlıtuğ gibi çok kazanan isimleri geride bıraktı ve Türkiye’nin dizi ücret rekorunu kırmış oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Rekor Ücret
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Rekor Ücret

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler

Kaderimin Yazıldığı Gün Özcan Deniz
Kaderimin Yazıldığı Gün Hatice Şendil
Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük
Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz
Kaderimin Yazıldığı Gün Kerem – Gürbey İleri
Kaderimin Yazıldığı Gün Metin Çekmez
Kaderimin Yazıldığı Gün Gül Onat
Kaderimin Yazıldığı Gün Hakan Meriçliler
Kaderimin Yazıldığı Gün Goncagül Sunar

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir

дайвинг на маврикии отзывыдухи l ambre

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275