Kadim Dostum Dizisinin Konusu Nedir?

Kadim Dostum 1. Bölüm İzle:
0 69

Yapımcısının Mahsun Kırmızıgül olduğu FOX TV’nin yeni başlayacak olan Kadim Dostum Dizisinin Konusu şu şekilde olacakmış. Kadim Dostum dizisi Mardin’de geçmekte ve bu yörede yaşayan 2 aile olan Kadim Ailesi ile Dostum Ailesi’nin çatışmasını komedi tarzında işleyecek.

Kadim Dostum Dizisinin Konusu Nedir?

Mahsun Kırmızıgül her zaman olduğu gibi bu projesinde de doğu halkını başrol almış ve olayları onların üzerine kurmuş. Daha önce Güneşi Gördüm filminde de gördüğümüz gibi doğu halklarında yaşanan karmaşaları içerecek bir proje olan Kadim Dostum piyasaya ilk olarak Mardin İşi adıyla sunulacaktı ancak bir fikir değişikliğiyle Mahsun Kırmızıgül dizisinin ismini Kadim Dostum olarak değiştirdi.

Mahsun Kırmızıgül Kadim Dostum dizisinde doğunun karmaşasını , saflığını bu sefer dram şeklinde değilde komedi tarzında işleyecek. Türünün komedi olması nedeniyle Mahsun Kırmızıgül içinde bir ilk olacak.

 

Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadim Dostum Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Kadim Dostum Dizisinin Konusu Nedir?

 разработка логотипа визиткиподдержка сайтов недорого

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275