Kanal D Hayat Yolunda Dizi Oyuncuları Kimler

Kanal D Hayat Yolunda Dizisinin Konusu Nedir
0 83

Kanal D Hayat Yolunda Dizi Oyuncuları Kimler konusunda dizi inceleme ekibimizin yazdığı makale ile karşı karşıyasınız. Kanal D’nin yeni dizilerinden olan Hayat Yolunda dizisi oyuncu kadrosunun genç ve dinamizmiyle dikkat çekiyor.

Kanal D Hayat Yolunda Dizi Oyuncuları Kimler
Kanal D Hayat Yolunda Dizi Oyuncuları Kimler

Kanal D Hayat Yolunda Dizi Oyuncuları Kimler

Başrollerini Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı, senaryosunu da Nuran Evren Şit kaleme aldığı, merakla beklenen yeni dizisi “Hayat Yolunda”Kanal  dün akşam (25 Eylül 2014 Perşembe) ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü ve merak uyandırdı.

– Engin Öztürk
– Ediz Hun
– Nur Fettahoğlu
– Fulya Ulvan
– Burak Yamantürk
– Ceyda Tepeliler (Seza Türk)
– İpek Karapınar
– Yıldıray Şahinler
– İlker İnanoğlu
– Sinem Öztürk

Kanal D Hayat Yolunda Dizisi Ne Zaman

Kanal D Hayat Yolunda Dizisi ne zaman , Kanal D Hayat Yolunda Dizisi Saat Kaçta , Kanal D Hayat Yolunda Dizisi Hangi Kanalda , Kanal D Hayat Yolunda Dizisi Hangi Günler gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Kanal D de yayınlanacak Hayat Yolunda Dizisi 25 Eylül 2014 Perşembe ilk kez yayınlanan fragmanıyla izleyicilerden büyük ilgi gördü ve merak uyandırdı. Yeni Bölümleri ekimde başlayacak olan dizinin net yayın günü ve saati henüz belli olmadı.продвижение сайтовG5-CITY Limited Edition в максимальной комплектации Datakam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275