Seo Püf Noktaları

Seo Püf Noktaları
0 107

İngilizce kaynaklı bir site açmayı düşünüyor ya da açmışsanız size Hosting Satın Alma Püf Noktaları hakkında sergenyapim ‘dan bir kaç öneri.
Öncelikle muhattap bulabilmek için Türkiye’den bir hosting firmasıyla anlaşmaya bakın. Ancak bu firmadan yabancı host almalısınız.

Seo Püf Noktaları
Seo Püf Noktaları

Ayrıca İngilizce site yapıyorsanız yabancı lokasyon şart, Türk hosting SEO açısından pek faydalı olmuyor.
Ayrıca SEO açısından A veya B class IP kiralamak gerekiyor. Sebebi de direk siteye ait DNS’ler ve IP göstermesi için.
Bunun yanında link değişiminde aynı ip üzerinde link versen de hiçbir yararı olmuyor google’ın gözünde. Google için farklı bir ip gerekiyor.

Ayrıca yıllık kiralamkla aylık kiralama arasında şöyle bir fark var. Yıllık ödersen 10 ayın parasını ödemiş oluyorsun aylık ödersen tek tek her ayı ödüyorsun. Burada aylık almanın mantığı ileride hosting değiştirme ihtimalimizin olması. Çünkü eğer sitenin mesela Hit değeri 3-4 bin olunca hosting kaldıramayacak zaten ve server kiralamamız gerekecek. Bu nedenle 6 ayda 3-4 bin olursa site 6 aylık parayı boşuna vermiş olursunuz.продвижение информационного сайтадухи climat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373