Udemy’den Bilgisayara Videoları İndirme

0 285

Udemy’den satın almış olduğunuz kursları telefonunuza, Udemy uygulaması ile indirebiliyorsunuz. Fakat bu videoları bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz şimdi onu anlatacağız.

Satın almış olduğumuz kursları, internet olmadığı zaman veya eğitimi bitirdiğimizde tekrarlamak için internet kullanımı yapmamak adına indirmek istiyor olabiliriz. Bu durumda daha önce de belirttiğimiz gibi mobil telefonlara indirme işlemi Udemy uygulaması ile gerçekleşebiliyor. Fakat mobil telefonlara indirilen dosyalar, gerek telefondaki görsellerin küçük kalması, gerek şarj sıkıntısı yarattığı için bilgisayar üzerinden nasıl indirebiliriz bunu araştırdık.

Videoları İndirmeden Önce!

Öncelikle indirilecek programı güncel koşullara göre virüs programında taramanızı tavsiye ediyorum. Github üzerinden yayın yapan programlar genelde virüs taramasından geçiriliyor ve kolay kolay yayın alamıyorlar. Diğer bir önerimde eğer şifreniz her yerde kullanmış olduğunuz şifreniz ise bunu da program için geçici olarak değiştirmeniz. Bu sayede dosyaları indirdikten sonra eski şifrenizi Udemy üzerinden değiştirebilir, şifrenizin olası öğrenilmesini engellemiş olursunuz.

Udemy Videoları Nasıl İndirilir?

Gelelim pratikte indirme işlemine. Programımızın adı Udemy Course Downloader. Aşağıda paylaşacağım linkten programı indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra Udemy Kullanıcı Adınız ve Şifrenizle giriş yaptıktan sonra satın almış olduğunuz tüm kursları program içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Program Ayarları

Ayarlar sekmesi oldukça açıklayıcı. Sadece videoları indir seçeneği farklı gelebilir, o seçenekte eğitim esnasında eğitmenin vermiş olduğu ek dosyalar olabiliyor. Eğer bu kutuyu işaretlerseniz, eğitmenin eğitime eklediği dosyaları indirmez. Mantıklı olan eklenen dosyalarında indirilmesi. Dosyalar Windows’ta, İndirilenler klasörüne kayıt oluyor otomatik olarak. Fakat siz bunu farklı bir noktaya kaydedebilirsiniz.

Program İndirme Linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373