1 Kadın 1 Erkek Cinsel Organı Gözüktü

1 Kadın 1 Erkek'te Cinsel Organı Gözüktü
0 97

Cinsel organa RTÜK cezayı kesti!

1 Kadın 1 Erkek cinsel organı gözüktü. RTÜK’den ceza gecikmedi.

Demet Evgar ve Emre Karayel’in yıllardan beri farklı bir format ile sürdürdüğü Bir Kadın Bir Erkek’te inanılmaz bir olay yaşandı. Emre Karayel’in bornoz ile canlandırdığı bir sahne sırasında aniden cinsel organı gözüktü. Bu sahne Türkmax tarafından gözden kaçıp televizyon yayınına verilince de Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) harekete geçerek cezayı kesti.

1 Kadın 1 Erkek cinsel organı gözüktü
1 Kadın 1 Erkek’te Cinsel Organı Gözüktü

Yargıdan da “Bir KadınBir Erkek” adlı dizide bornozla dolaşan Emre Karayel’in cinsel organının gözüktüğü gerekçesiyle RTÜK’ün verdiği cezayı onadı.

RTÜK, TÜRKMAX’te yayınlanan ‘Bir KadınBir Erkek’te bornozla dolaşan erkek oyuncunun yürürken bacaklarının arasından cinsel organının gözüktüğü gerekçesiyle uyarı cezası verdi. Televizyon bu kararı mahkemeye taşıdı. Görüntüleri izleyen yerel mahkeme, RTÜK’ün kararının yanlış olduğunu, oyuncunun iç çamaşırı giydiğini ve cinsel organının gözükmediğini belirterek verilen cezayı kaldırma kararı aldı. Bu karara RTÜK itiraz etti. Bu kez görüntüleri Danıştay yeniden izlendi. Danıştay, bilirkişinin uzman olmadığını, görüntülerin müstehcen olduğunu belirleyerek, yerel mahkemenin kararını bozdu.

İşte o sahneler:


каркасные дома в астраханикупить лучший видеорегистратор

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275