Kalp Hırsızı Dizi Konusu Nedir

Kalp Hırsızı Dizi Konusu Nedir?
0 77

Kalp Hırsızı ATV’nin yeni dönem dizilerinden birisi. Özellikle Kalp Hırsızı dizi konusu çok dikkat çekti. Kalp Hırsızı tanıtım fragmanı da yayınlanmasıyla birlikte merakla beklenen bir dizi halini aldı.

Kalp Hırsızı Dizi Konusu Nedir?
Kalp Hırsızı Dizi Konusu Nedir?

Kalp Hırsızı Dizi Konusu

Defne, Londra’da okurken gerçek aşkını bulur. Ailesine bu konudan hiç bahsetmez. O sevgilisinden oğlu Bora’ya hamile kalır. Bunu büyük bir heyecan ve sevinçle sevdi adama söylediğinde ise hiç ama hiç beklemediği bir tepki alır ve adam hem Defne’yi hem doğmamış oğlu Bora’yı terk edip gider.

Defne ise oğlu büyüyünce, babasının kendilerini terk ettiğini söyleyemez çünkü gurur yapar ve oğlunun üzülmesini istemez. Oğluna babasının elbet bir gün geleceğini söyler ve bu yalanları gerçekçi olsun diye de babasının ağzıyla oğluna mektuplar postolar. Ama artık Bora’nın canına tak eden baba özlemi onu içine kapanık bir çocuk yapmaya başlar.

Bir gün Tekin isimli hırsız Defne’lerin evine girer. Tekin bir sanat hırsızıdır. Antika eşyaları , tabloları çalar. O gece de oğlu Bora’ya akşam babasının geleceğini söyleyen Defne sahte bir baba ayarlamak için dışarı çıkmıştır. Tekin antikaları çalmak için eve girdiğinde Bora ile karşılaşır ve Bora Tekin’i babası sanar ve uzun süre sonra ilk kez konuşur. Dediği söz “Baba” olur.
İşte işler şimdi karışmıştır…

Kalp Hırsızı Tanıtım Fragmanı İzle

Kalp Hırsızı Dizi Konusu Nedir?

Kalp Hırsızı Dizi Oyuncuları Kimler?

копирайтингтоп компаний по продвижению сайтов

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275