Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak

Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak
0 77

STAR TV’nin yeni dönem dizilerinden Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak , Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor gibi sorular üzerine STAR TV bir açıklama yaptı. Başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk’un oynadığı yeni dizi Aramızda Kalsın oldukça beğenilecek ve ilgi toplayacak potansiyele sahip.

Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak
Aramızda Kalsın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak

Aramızda Kalsın, Star TV’de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında ekrana gelen, senaryosunu Selin Tunç’un kaleme aldığı, Hatice Memiş’in yönetmenliğinde başlanılan, 16.bölüm itibariyle ise Güzide Balcı’nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı, Perşembe akşamları ekrana gelen, komedi türündeki televizyon dizisidir. Eski adı “Yadigar” olan dizi, sonrasında “Aramızda Kalsın” adını almış ve ilk bölümü 19 Eylül 2013 Perşembe akşamı yayınlanmıştır. 4×4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu’nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği “Yadigar” adlı parça ve Aytuğ Yargıç tarafından bestelenen diğer fon müzikleri birleştirilip, diziye özel bir albüm çıkarılmıştır. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanmış, izleyenlerin beğenisini kazanmış ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettirmiştir.

Konusu:

Gaziantep’te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar’ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil’in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus’u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar’a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika’nın süt kardeşi Hüsne’ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu’nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya’ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan’a bağlar. Civan İstanbul’a dönecek, lokantanın başına dönecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin’e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan… İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.

 

Aramızda Kalsın Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Aramızda Kalsın yeni sezona 11 Eylül 2014 Perşembe akşamı 20.30′da başlıyor.деревянный дом интеръерBushnell NatureView Cam HD Essential

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275