Ay Burcu Hesaplama ve Bulma

Ay-Burcu
0 106

Ay Burcu Nasıl Bulunur Hesaplanır? gibi sorulara Astrolog Barış Özkırış cevap veriyor.
Ay burcu tespiti için çeşitli astronomi programlarını kullanabiliriz.Çünkü ay burcu aslında doğduğumuz anda ayın dünyadan bakışlı önünde durduğu takım yıldızı bize ifade etmektedir.
Ay-Burcu
Bunu hesaplayan çeşitli astronomi programları vardır.Ama tabi ki yine de bir kişinin hesaplaması için doğum yerini ve saatini bilmesi gerekir.Ama yükselenden farklı olarak ay 2,5 (iki buçuk) günde bir burç değiştirdiği için gününü bilen bir kişi ay burcunu hesaplayabilir.Bunun tek istisnası eğer ay o gün içinde burç değiştirmekteyse o zaman yine doğum saatini kesin olarak bilmesinde fayda vardır.

Doğum saatini ve doğum yerini bilen bir kişi çeşitli internet sitelerinden ay burcunu hesaplayabilir ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta Türkiye’de ki yaz saati uygulamalarının değişkenliğinden dolayı bazı sitelerde yaz saati uygulamaları hatalı olarak yer alıyor.Bu yüzden bazı sitelerde yanlış sonuçlara ulaşmaları mümkündür.

http://www. yorumcu. com/astroloji/ayburcu.asp

AY BURCUNUZU HESAPLAMAK İÇİN YUKARIDA Kİ LİNKTEKİ NOKTALARDAN SONRAKİ BOŞLUKLARI SİLEREK ADRESE GİDİNİZ

car cover for toyota rav4 2011булгари духи женские

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275