Klitoris Nedir Nerededir Filmi

Klitoris Nedir Nerededir Filmi
0 101

Klitoris nedir sorusuna  halktan komik ve ilginç yanıtlar geldi. Biz böyle kentli, eğitimli, orta sınıf ve üstü kadınlar, cinselliği en çok biz biliriz zannediyoruz. Fena halde yanılıyoruz diyen 7 dakikalık “Klitoris” filminin yönetmeni Melek Özman çok haklı bir noktaya değiniyor.

Klitoris Nedir Nerededir Filmini Çekmek Aklınıza Nereden Geldi?

Kendi arkadaş grubumuz ile vücudumuz keşfedilmemiş şeyler üzerine konuşurken konu cinselliğe , klitorise kadar uzandı. Uzayan konuşmalar sonucu bunu halka sormayı ve cevapları da video ile kaydetmeyi düşündük ve bunu yaptık.

Klitorisi bilen kadınlar tarafından çok sevilen bir şey olduğu kesin ancak bir çok kadın daha klitorisin ne olduğundan bi haber. Bunun adı resmen cinsel cehalet. Erkeklerin kafası pek almasa da Klitoris’i buna sahip olup da farkında olmayan kadınların durumu gerçekten çok kötü. Hayattan zevk almanın en önemli maddelerinden birisi olan cinsellikten uzak bir yaşam resmen hayata 1-0 mağlup başlamak terimiyle örtüşüyor.

Klitoris Nedir Nerededir Filmi
Klitoris Nedir Nerededir Filmi

Klitoris Nedir Nerededir Filminin Yabancı Versiyonları da Çekildi

Evet gerçekten onları görünce de çok mutlu olduk. Ama özellikle Avrupa ve Amerika’da ki insanlar çok bilinçli. Gerçekten de her şeyi yaşamaları gerektiği gibi yaşıyorlar ve hayattan zevk alıyorlar. Genellikle Müslüman toplumlarda konuşulması bile ayıp olan bir konu olan cinsellik belki de dünyanın en büyük zevk kaynaklarının zirvesinde geliyor. Özellikle bunu sevdiğiniz kişi ile samimi bir biçimde yaparsanız o anlık da olsa tüm dertlerinizden kurtulur , tüm sıkıntılarınızı unutabilirsiniz.

İşte 7 Dakikalık Klitoris Nedir Nerededir Filmi

продвижение торговой марки в интернетеHIGHSCREEN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427