Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları – Bengü 2014 Yeni Albümü

Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları - Bengü 2014 Yeni Albümü
0 74

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları – Bengü 2014 Yeni Albümü ile 2014 sonlarına damgasını vuracak gibi. 2000 yılından bu yana söylediği şarkılar ve çıkardığı albümler ile oldukça beğenilerek geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Genç ve güzel şarkıcı Bengü 2014 yılı yeni albümü olan İkinci Hal ismini verdiği yeni albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları - Bengü 2014 Yeni Albümü
Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları – Bengü 2014 Yeni Albümü

Pop müziğin sevilen isimlerinden olan Bengü İkinci Hal yeni albümü ile yine aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. Güzel popçu Bengü uzun bir aradan sonra üzerinde çalıştığı İkinci Hal albümünü 23 Eylül 2014 tarihinde müzik severlere sunuyor.

Uzun süredir albümü üzerinde titizlikle çalışan Bengü büyük başarı elde etmeyi hedefliyor. Bengü İkinci Hal adlı yeni albümünün çıkış parçası olarak Sahici isimli şarkıyı seçti, Sevilen sanatçı Bengü yeni şarkısına birde klip klip çekti ve klip 23 Eylül 2014 te yayınlanacak.
Bu albüm için çok çalıştığını dile getiren güzel popçu albümünün tüm şarkılarının hit olabilecek seviyede olduğunu söyledi. Albümün çıkış parçası olarak duygusal bir slow şarkı seçen güzel popçu şarkımdan gayet eminim diyerek açıklamada bulundu.


Bengü İkinci Hal Albümü Şarkıları – Bengü 2014 Yeni Albümü

Bengü İkinci Hal Albüm Şarkıları

01. Bengü – Sahici (Şarkı ve Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
02. Bengü –
03. Bengü –

(Güncellenecektir)отделка каркасно щитовые домаканадское образование

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275