CS:GO Radar’da İnfo Gösterme

0 121

Counter Strike Global Offensive oyuncuları için radar da info gösteren özellik çok ilgi çekici olmaya başladı. Son dönemlerin popüler oyunu Counter Strike Global Offensive‘de online oynanma miktarı çok yüksek olduğundan ve genellikle oynadığınız kişiler yabancı olduğundan ortak bir noktada birleşmek gerekiyor. Bunun için doğru yer bildirimleri (info) vermek çok önemli. Bunun için de düşünmüşler, radar da bir kolaylık sağlamışlar. Radar yani küçük harita TAB’a bastığımızda veya direk sol üst köşede olan küçük haritaya denir. Şimdi anlatacağım ve indirme linkini paylaşacağım dosyalarla bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Ancak uyarıyorum, genel olarak VAC ile alakalı bir sorun yaşanmayacağı belirtilmiş olsa da bu bir garanti değildir. Sorumluluk size aittir. Dosyayı indirdikten sonra virüs taramasına tabî tutmayı unutmayın.

cs-go-radar-info

Öncelikle linkten dosyayı indiriyoruz;
http://bit.ly/1NXdYIL

Steam’e giriş yapıp, Counter Strike Global Offensive üzerine gelip sağ tık yaptıktan sonra en altta bulunan Özellikler’e tıklıyoruz. Açılan sayfada yukarıda bulunan Yerel Dosyalara tıklayıp Yerel Dosyalara Gözat’a tıklıyoruz. Bu şekilde Counter Strike Global Offensive dosyalarına ulaşmış oluyoruz.

Açılan klasörde sırasıyla csgo-resource-overviews‘i açtıktan sonra, daha öncesinde indirdiğimiz dosyaları direk buraya kopyalıyoruz. İşlemler bu kadar basit.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275