Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak

Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak
0 291

Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak istiyor ve Candy crush saga bilgisayarda nasıl oynanır? Candy Crush Saga oyunu bilgisayarda oynanır mı , Candy Crush Saga bilgisayara iner mi , Candy Crush Saga bilgisayarda çalışır mı , Candy Crush Saga bilgisayara nasıl kurulur , Candy Crush Saga bilgisayara nasıl yüklenir Android oyunlarını PC’de oynayabilir miyim? Candy crush saga oyunu bilgisayarda oynayabilir mi? gibi sorular soruyorsanız size bu soruların cevabını ve çözümünü CAHAP verecek.

Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak
Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak

Candy Crush Saga Oyununu Bilgisayarda Oynamak ÇÖZÜM:

Candy crush saga oyununu bilgisayarda oynayabilmek için size gerekli olanlar;

+ Bir Gmail hesabınızın olması gerekmekte. Eğer yoksa hemen açınız.
+ Ondan sonra Bluestacks isimli programa ihtiyacımız var.

Bluestacks şöyle bir programdır. Bluestacks sayesinde bilgisayarınızı tabir yerindeyse kandırırsınız. Sanki bilgisayarınızda andorid işletim sistemi varmış gibi algılar ve andorid de çalışan her uygulamayı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

gmail mail almak için google a gmail yazınız ve gelen ilk linkten bilgilerinizi girerek hesabınızı alınız. Gmail alma sebebimiz ise google playden uygulama indirebilmek için bir gmail hesabımızın olması gerekmektedir.

Gmail aldıktan ve Bluestacks kurduktan sonra google play e giriyoruz ve Candy Crush’ı indiriyoruz ve oynamaya başlıyoruz.

İyi eğlenceler ve kolay gelsin…
Herhangi bir sorun olursa veya beceremezseniz konu altında ki mesaj bölümünden bize sorununuzu iletebilirsiniz…vibromasseurs pas cherarmand basi in red духи

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373