Duvara Çivisiz Tablo Asma – Command Yapıştırıcı

0 123

Duvarların zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat tablo asmak için çivi çakmak gerekiyor. Çakılan çivi ilerleyen zamanlarda çıkarılırsa kötü bir görüntüye sebebiyet veriyor. Ayrıca evde kiracı olarak kalıyorsanız ve ev sahibiniz bundan rahatsız oluyorsa güzel bir önerimiz olacak.

Televizyon izlerken reklamlarda gördüm, hem sitede not olarak kalması hemde başkalarının işine yarayabilir diye yazmak istedim. Command adında duvar bandı sayesinde rahatlıkla tablo veya duvara asmak istediğin herhangi birşeyleri asabiliyorsunuz. İşin güzel tarafı tablonuzu çıkarmak istediğinizde veya başka birşeyler olduğu zaman kolaylıkla duvara zarar vermeden de çıkarılabiliyormuş.

Koçtaş’ta böyle bir açıklama da mevcut:

3M-Command-Duvar-Bandi
● Artık çivi ve matkap kullanmanıza gerek yok! Command™ Cırt Cırt Bantlar ile tablo ve fotoğraflarınızı duvarda çivi deliği oluşturmadan asabilir ve istediğiniz zaman hiçbir iz bırakmadan çıkarabilirsiniz.
● Uygulaması hızlı ve kolaydır.
● Boyalı, ahşap, fayans gibi birçok yüzeye sıkıca yapışır.
● Çıkartıldığında arkasında delik, iz veya leke bırakmaz.
● Taşıma Kapasitesi: 5,4 kg / paket (Bir çift 1,3 kg)
● Paket İçeriği: 4 çift orta boy cırt cırt bant
Command™ Cırt Cırt Bantlar ile tablo ve fotoğraflarınızı asarken duvarda çivi deliklerine son veriyor! Command™ Cırt Cırt Bantlar çeşitli boy alternatifleriyle şaşırtıcı bir yük taşıma kapasitesine sahiptir. Cırt Cırt Bantların uygulanması hızlı ve kolaydır. Devrim niteliğindeki Command™ Bant boyalı, ahşap, fayans gibi birçok yüzeye sıkıca yapışır. Üstelik çıkarıldığında da arkasında delik, yapışkan izi veya leke bırakmaz. Böylece yüzeylere zarar vermeden evinizi özgürce dekore edebilirsiniz. Pakette 4 çift orta boy cırt cırt bant bulunur ve toplam 5,4 kg’a kadar taşır.

Umarım işinize yarar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275