Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadim Dostum 1. Bölüm İzle:
0 96

Yakın bir süre sonra FOX TV ekranlarında izleyeceğimiz Mahsun Kırmızıgül’ün yeni projesi Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor? Kadim Dostum dizisi hangi şehirde çekiliyor soruları oldukça sık şekilde sorulmaya başlandı. Bunun üzerine CAHAP olarak sizler için derlediğimiz bilgileri bu makale altında sunmaya çalışacağız.

Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?
Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadim Dostum dizisinin yapımcılığını üstlenen kişinin Mahsun Kırmızıgül olduğunu duyduğunuzda sizin de aklınıza büyük bir ihtimalle doğu da çekilecek bir proje olacaktır fikri geçmiştir. En azından doğu ile alakalı veya doğu halkını anlatacağı bir tadlar olacaktır demişsinizdir. Aynen  o şekilde Mahsun Kırmızıgül yine sevenlerini yanıltmıyor ve dizide doğu halkına yer veriyor bununla kalmayıp diziyi birde doğu kentlerinde çekiyor. Ağırlıklı olarka ise Mardin’de dizinin çekileceği bilgisine ulaşmış bulunuyoruz. Dizi hakkında bilgileri ilerleyen vakitlerde CAHAP da bulabilirsiniz.

 

Kadim Dostum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadim Dostum Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Kadim Dostum Dizisinin Konusu Nedir?

 купить оптикаluvion

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275