TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak

TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak
0 94

TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak , TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman başlıyor gibi sorular Ninja Warrior’cular tarafından sıkça sorulmaya başlandı. Bunun üzerine TV 8’den bir açıklama geldi.

TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak
TV 8 Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak

Acun Ilıcalı’nın aldığı TV 8’de büyük bir hareketlilik başladı. Yeni sezona bomba gibi programlarla girmeyi hedefleyen TV 8 ve ekibinin yarışmalarından birisi de Ninja Warrior Türkiye.

Zorlu parkurlar, birbirinden güçlü 10 yarışmacı ile aksiyon ve rekabet dolu bir yarışma programı Ninja Warrior Türkiye tüm heyecanıyla başlıyor !

Yarışmacılar dev bir alana kurulan birbirinden zor ve stratejik parkurlardan geçerek finale ulaşmaya çalışacak. Amerika’da izlenme rekorları kıran Ninja Warrior TV8’de tüm heyecanı ile yer alacak. İzleyiciler de kıyasıya rekabet edecek olan yarışmacıların canla başla mücadelesine tanık olacak.

Bu programda hangi oyunlar oynanacak?

Kayarak zıplama
Örümcek tırmanış
Kargo tırmanış
Domino tepesi
Çerçeve
Salıncak zıplama
Halka
Merdiven
Şeytan adımlar

Ninja Warrior Türkiye Ne Zaman Başlayacak?

Ninja Warrior Türkiye programı 17 Eylül Çarşamba akşamıyla birlikte TV 8’de ekranlar geri dönüyor. Saati konusunda ise henüz net bir açıklama gelmedi.продвижение сайтовуслуги личного водителя

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275