Şafak Pavey Bacağını Nasıl Kaybetti?

0 107

Şafak Pavey’in bacağına ne oldu sorusunun yanıtını araştırdık. Şafak Pavey bacağını nasıl kaybetti sorusunun yanıtını en yetkili ağızdan, Şafak Pavey‘in avukatının verdiği cevaplar sonucunda, Pavey’in neler yaşadığını öğrenebildik.

şafak pavey protez bacağı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey‘in protez bacağını birçok kişi merak etmekte. Şafak Pavey bacağını tren kazası sonucunda kaybetmiş ve yerine protez bacak kullanmakta. 

Şafak Pavey eşi Paul Pavey’in yanına Zürih’e gitmiş ve arkadaşları olan Miroslav Hess‘de aynı dönemde Pavey ailesini ziyarete gelmiş. Miroslav Hess beyin tümörü teşhisi konulmuş ve ziyaret sırasında da sağlık ile ilgili bazı problemler yaşamıştır. Sonrasında Miroslav Hess dönüş için tren istasyonuna gitmek için izin istemiş, Şafak Pavey de yardım için beraber gitmeyi teklif etmiştir. Miroslav Hess bunu kabul etmiş ve beraber tren garına gitmişlerdir. Ancak gerek trafik, gerek kalabalık nedeniyle geç kalmışlar ve Şafak Pavey, arkadaşına trene binmesini kendisinin biletini alıp ona vereceğini söylemiştir. Bilet sırasında da bekleyen Pavey, bileti aldıktan sonra trenin kalkmış olduğunu görmesiyle beraber hızlı bir şekilde trenin peşinden koşmaktadır. Hess’e bileti verecekken dengesini kaybedip tren ile peron arasına düşüp bacağını kaybetmiştir.

купить посуду с антипригарным покрытиемчерная магия духи

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275